Matige tijden in Singelloop Utrecht [+ Uitslagen]

Bij de Singelloop in Utrecht heeft de Keniaan David Kogei gewonnen. Hij deed in een matige tijd van 28’46″. De tweede en derde plaats was voor zijn zijn landgenoten Daniel Rotich en Philip Langat. Jesper van der Wielen was de eerste Nederlander. Met een tijd van 28’47″ werd hij zesde overall. Bij de vrouwen ging de winst naar Lucy Macharia. De Keniaanse noteerde een tijd van 32’26″.
10km
1 13 David Kogei Kenia 1e MSEN 28:46 28:46
2 11 Daniel Rotich Kenia 2e MSEN 28:51 28:50
3 18 Philip Langat Kenia 3e MSEN 28:57 28:56
4 22 Abdi Ulad Hakin Kopenhagen 4e MSEN 29:40 29:40
5 20 Thijs Nijhuis Viborg 5e MSEN 29:45 29:44
6 3 Jesper van der Wielen Cifla 6e MSEN 29:47 29:47
7 2 Dennis Licht AV ’34 7e MSEN 30:11 30:11
8 1 Paul Zwama Phanos 8e MSEN 30:13 30:12
9 8 Stijn Fincioen Varsenare 9e MSEN 30:16 30:14
10 17 Mohammed Ali Mohammed Nijmegen Atletiek 10e MSEN 30:18 30:18
11 72 Tesfu Tewelde Nijmegen 11e MSEN 30:28 30:26
12 16 Kjell de Hondt Haasrode 12e MSEN 30:29 30:28
13 19 Stephen Nkubitu Kenia 13e MSEN 30:31 30:31
14 25 Luc Schout GAC Gemert 14e MSEN 30:54 30:53
15 23 Stefan van de Broeck Duffel 1e M40 31:04 31:02
16 6 Koen Raymaekers Hellas 15e MSEN 31:11 31:11
17 21 Yannick Michiels Dessel 16e MSEN 31:43 31:42
18 49 Bjorn Koremans Tilburg Road Runners 17e MSEN 31:48 31:46
19 33 Milco Driesen Hellas 18e MSEN 31:59 31:58
20 59 Lucas Nieuweboer KAV Holland 19e MSEN 32:01 31:59
21 58 Lauran Beijens Tilburg Road Runners 20e MSEN 32:01 32:00
22 44 Erik Driesen BB lopers 21e MSEN 32:02 32:01
23 39 Jop van der Steen Tilburg Road Runners 22e MSEN 32:07 32:05
24 26 Erik Negerman GAC Hilversum 23e MSEN 32:19 32:17
25 41 Jeroen Maas Sprint 24e MSEN 32:21 32:19
26 F11 Lucy Macharia Kenia 1e VSEN 32:26 32:25
27 5 Jorit van Malsen Hellas 25e MSEN 32:28 32:27
28 45 Christiaan Bosselaar KAV Holland 26e MSEN 32:31 32:29
29 67 Martijn de Kok Dynamica 27e MSEN 32:33 32:31
30 11136 Maarten Zeegers Vitalis 28e MSEN 32:35 32:33
31 34 Mike Foppen Cifla 29e MSEN 32:40 32:39
32 11133 Nick van Tol GAC Hilversum 30e MSEN 32:46 32:43
33 43 Imo Muller AAC 31e MSEN 32:48 32:46
34 38 Lars Cazander Hellas 32e MSEN 32:53 32:51
35 24 Arne Mulder BB lopers 33e MSEN 32:55 32:53
36 F13 Jane Moraa Kenia 2e VSEN 32:57 32:56
37 15869 Jørgen Mathias Nipen Oslo 34e MSEN 32:59 32:55
38 15583 Koen Henkes AV Zeewolde 35e MSEN 33:06 33:03
39 57 Koos Verweij DAK 2e M40 33:07 33:04
40 F10 Rose Chelimo Kenia 3e VSEN 33:10 33:09
41 50 Bjorn de Laat Hellas 36e MSEN 33:14 33:12
42 11043 William Verheul Hellas 37e MSEN 33:16 33:11
43 51 Bernard te Boekhorst Phoenix 3e M40 33:21 33:19
44 F16 Beatrice Chepkoech Kenia 4e VSEN 33:26 33:25
45 F17 Alice Serser Kenia 5e VSEN 33:29 33:28
46 42 Jarno van Miltenburg Hellas 38e MSEN 33:30 33:27
47 27 Greg van Hest Tilburg Road Runners 4e M40 33:34 33:32
48 61 Rik Goethals Pijnenburg 39e MSEN 33:37 33:35
49 71 Sander van den Hoogen Cifla 40e MSEN 33:39 33:36
50 F31 Phalula Dina-Ross Lebogan Zuid-Afrika 6e VSEN 33:42 33:41
51 F9 Veerle Dejaeghere Ardooie 7e VSEN 33:59 33:57
52 F5 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 8e VSEN 34:25 34:23
53 29 Jorrit Cleij Cifla 41e MSEN 34:33 34:30
54 F6 Patty den Ouden Daventria 9e VSEN 34:36 34:35
55 F32 Minna Lamminen Ridderkerk 10e VSEN 34:37 34:37
56 54 Arjen Driessen BB lopers 5e M40 34:38 34:36
57 68 Mark te Braake AVA ’70 42e MSEN 34:40 34:37
58 11014 Paul Geertsma Lionitas 43e MSEN 34:47 34:44
59 11105 Mark Broekman Phoenix 44e MSEN 35:02 34:56
60 15509 Bart Witzier AV Gouda 1e M35 35:14 35:09
61 11138 Siem Uittenhout Phoenix 45e MSEN 35:17 35:10
62 F36 Simone Glad Christensen Odence C 11e VSEN 35:22 35:20
63 11055 Joep Emmen BB lopers 46e MSEN 35:28 35:26
64 15868 Thomas Nipen Oslo 47e MSEN 35:31 35:28
65 62 Rob Wouters Tilburg Road Runners 48e MSEN 35:33 35:31
66 69 Falco Olivier BB lopers 49e MSEN 35:38 35:36
67 F33 Mariska Dute Loopgroep PK 12e VSEN 35:47 35:46
68 F3 Marije te Raa AAC 13e VSEN 35:55 35:54
69 11036 Bernard Roelen Loopgroep PK 1e M45 35:57 35:53
70 11034 Pieter Bakx Rotterdam Atletiek 50e MSEN 36:10 36:07
71 11100 Lars Duistermaat Archeus 51e MSEN 36:11 36:07
72 19703 Jeroen van de Weijer Phanos 52e MSEN 36:11 36:06
73 11032 Vincent Veldstra Hellas 2e M35 36:12 36:06
74 F34 Silke Schmidt Leiden 1e V55 36:19 36:19
75 19729 Sjoerd Veenma Altis 6e M40 36:28 36:23
76 64 Ruud Fonken Tilburg Road Runners 53e MSEN 36:29 36:26
77 12 Daniel Parisa Kenia 54e MSEN 36:34 36:34
78 F12 Karen van Proeyen Hasselt 14e VSEN 36:36 36:35
79 19700 Ids Dijkstra U-Track 55e MSEN 36:39 36:31
80 11102 Bart Luijk Phoenix 7e M40 36:48 36:42
81 15878 Mounaim Cortet Hellas 56e MSEN 36:56 36:50
82 11121 Tony de Groot Marvel 8e M40 36:57 36:53
83 63 Roy Louer Tilburg Road Runners 57e MSEN 36:58 36:56
84 11114 @Roukes Roukema Hellas 2e M45 36:59 36:54
85 52 Bart Uiterwijk Hellas 58e MSEN 37:14 37:11
86 11081 Robin van de Mast Altis 9e M40 37:32 37:27
87 15573 Michiel Stiemer GAC Hilversum 10e M40 37:33 37:28
88 11123 Bart Hendrix Phanos 3e M35 37:44 37:33
89 11047 Dave Klink Ilion 59e MSEN 37:48 37:44
90 11065 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1e M50 37:55 37:52
91 15511 Dick van Os BB lopers 4e M35 37:59 37:52
92 11093 Remi van Balen Tartlétos 60e MSEN 38:00 37:57
93 15725 Frans Jorna Hellas 3e M45 38:05 37:59
94 11061 Marco Mocking Loopgroep Aart Stigter 4e M45 38:07 38:02
95 11059 Marco Collet AV Edam 11e M40 38:11 38:06
96 11063 Marc Leijtens Phoenix 61e MSEN 38:22 38:15
97 11068 Boudewijn Emo Atverni 5e M35 38:22 38:16
98 15898 Wytze Muijzert Ron Clarke 5e M45 38:34 38:28
99 11142 Leon Kiekebosch BB lopers 62e MSEN 38:40 38:33
100 F26 Hellen de Vries BB lopers 15e VSEN 38:48 38:47
5km recreanten
1 9571 Vito Verbeek Hellas Utrecht 1e MREC 17:08 17:08
2 5585 Derrick Kazemier Hellas Utrecht 2e MREC 17:18 17:18
3 5986 Marc Cinjee Hellas Utrecht 3e MREC 17:20 17:19
4 9530 Maarten Kroeske Houten 4e MREC 17:23 17:23
5 6073 Koen Roovers Utrecht 5e MREC 17:50 17:40
6 5586 Fenno Polderman Hellas Utrecht 6e MREC 17:58 17:57
7 9590 Duco Heijs Utrecht 7e MREC 18:03 18:01
8 5589 Wiel Wijnen Hellas Utrecht 8e MREC 18:03 18:03
9 5698 Tirza van der Wolf Hellas Utrecht 1e VREC 18:04 18:03
10 5987 Jeroen Bakker Hellas Utrecht 9e MREC 18:03 18:03
11 5004 Joao Seixas Leiden 10e MREC 18:08 18:07
12 9583 Tom Michielsen Baarle-Nassau 11e MREC 18:19 18:19
13 5587 Jay van Brienen Hellas Utrecht 12e MREC 18:24 18:24
14 6059 Patrick Metselaar Hellas Utrecht 13e MREC 20:37 18:33
15 5127 Rutger Folkers Molenhoek Lb 14e MREC 18:39 18:36
16 5960 Marc Wissing Gouda 15e MREC 19:32 18:39
17 5576 Hielke Hilberts Nederhorst den Berg 16e MREC 18:49 18:48
18 5588 Daan van der Hoek Tilburg 17e MREC 18:49 18:48
19 9578 Bas Henzing USAC 18e MREC 19:18 19:16
20 9614 Patricia Schreurs Hellas 2e VREC 19:24 19:23
21 5516 Rens Haen Amsterdam 19e MREC 21:01 19:46
22 6021 Roy Zweers Arnhem 20e MREC 20:02 19:55
23 5945 Naomi Renssen U-Track 3e VREC 20:03 20:03
24 5104 Kees Verheijke Gouda 21e MREC 20:38 20:08
25 6039 Senbet Ghebrezghi Utrecht 22e MREC 20:13 20:13
Halve marathon
1 21925 Joeri Dassen Utrecht 1e MREC 1:18:57 1:18:56
2 21889 Steve Darby Bradford 2e MREC 1:19:53 1:19:33
3 21718 Cornelis Verboom Krimpen aan den IJssel 3e MREC 1:21:04 1:21:03
4 21688 Arjen van Hoeve ‘s-Gravenhage 4e MREC 1:21:31 1:21:22
5 21756 Hannah Oldroyd Bingley 1e VREC 1:23:23 1:23:03
6 21676 Reinout van der Bok Utrecht 5e MREC 1:23:05 1:23:04
7 21707 Hans van Langen ‘s-Gravenhage 6e MREC 1:23:12 1:23:09
8 21711 Eric Pouw Doorn 7e MREC 1:23:56 1:23:54
9 21292 Manuel Jose Utrecht 8e MREC 1:24:01 1:23:59
10 21882 Dick Zuman Assendelft 9e MREC 1:25:06 1:24:28
11 21853 Jelle Heisen Utrecht 10e MREC 1:24:40 1:24:38
12 21879 Florian Koopmans Utrecht 11e MREC 1:25:06 1:25:03
13 21885 Erik Tange Amstelveen 12e MREC 1:26:19 1:25:07
14 21567 Ewout Middelburg Harderwijk 13e MREC 1:25:29 1:25:11
15 21644 Remco van Beek Zeist 14e MREC 1:25:46 1:25:43
16 21907 David Bakker Utrecht 15e MREC 1:25:53 1:25:44
17 21938 Miguel de Man Driebergen-Rijsenburg 16e MREC 1:26:25 1:26:23
18 22026 Jeroen Hutten Utrecht 17e MREC 1:26:37 1:26:36
19 21632 Quinten Lainert Rotterdam 18e MREC 1:27:05 1:26:56
20 21954 Maarten Gerdes Amsterdam 19e MREC 1:31:20 1:27:08
21 21670 Tomasz Czapelski Wieringerwerf 20e MREC 1:27:44 1:27:22
22 22033 Bouke Wilens Utrecht 21e MREC 1:27:42 1:27:32
23 21359 Ronald Sluiter Houten 22e MREC 1:27:39 1:27:38
24 21030 Tim Blatter Utrecht 23e MREC 1:28:41 1:27:59
25 21776 Joris de Jong Houten 24e MREC 1:28:42 1:28:22