Keniaan Richard Mengich wint Singelloop Breda in parcoursrecord [+uitslagen]

De Keniaan Richard Mengich heeft zondag de Singelloop gewonnen. Hij liep de halve marathon in 1 uur en 11 seconden. Dat is een nieuw parcoursrecord. Tweede werd zijn landgenoot Geoffrey Ronoh, die vooraf de gedoodverfde favoriet was voor de eindoverwinning. Ronoh was echter vijf seconden langzamer dan Mengich. Lees verder op OmroepBrabant.nl
Uitslagen halve marathon
1 3 Richard Mengich Kenia 1e Msen 1:00:11 1:00:11
2 2 Geoffrey Ronoh Kenia 2e Msen 1:00:16 1:00:16
3 7 David Kogei Kenia 3e Msen 1:01:17 1:01:17
4 5 Philip Langat Kenia 4e Msen 1:01:22 1:01:22
5 8 Igor Geleti Oekraïne 5e Msen 1:02:32 1:02:32
6 10 Noureddine Htaibi Marokko 6e Msen 1:02:51 1:02:51
7 1 Khalid Choukoud Haag Atletiek 7e Msen 1:02:56 1:02:56
8 78 Mats Lunders België 8e Msen 1:04:38 1:04:38
9 14 Nick van Peborgh België 9e Msen 1:05:20 1:05:20
10 27 Paul Zwama Phanos 10e Msen 1:06:09 1:06:09
11 16 Willem van Schuerbeeck België 11e Msen 1:06:13 1:06:13
12 33 Colin Bekers Achilles 12e Msen 1:06:19 1:06:19
13 45 Amboise Uwiragiye Rwanda 13e Msen 1:06:23 1:06:23
14 12 Mostafa Channi Marokko 14e Msen 1:06:28 1:06:28
15 30 Ruben Scheurwater Parthenon 15e Msen 1:06:58 1:06:58
16 31 Luc Schout GAC Gemert 16e Msen 1:07:56 1:07:56
17 9 Ivan Babaryka Oekraïne 17e Msen 1:08:21 1:08:20
18 18 Dieter Vanstreels België 18e Msen 1:08:28 1:08:28
19 76 Michel Basemans België 19e Msen 1:08:33 1:08:33
20 101 Rose Chelimo Kenia 1e Vsen 1:08:40 1:08:40
21 4015 Stefan van den Broek België 1e M40 1:08:42 1:08:42
22 42 Tom Koetsenruijter THOR 20e Msen 1:09:30 1:09:29
23 39 Lauran Beijens Tilburg Road Runners 21e Msen 1:09:42 1:09:41
24 3504 Erik Driessen BB lopers 1e M35 1:09:43 1:09:43
25 29 Joost van den Enden Seven Hills Running Team 22e Msen 1:09:45 1:09:45
26 41 Arne Mulder BB lopers 23e Msen 1:09:48 1:09:48
27 34 Jeroen Maas Sprint 24e Msen 1:09:50 1:09:50
28 43 Rob Maas Sprint 25e Msen 1:10:21 1:10:21
29 22 Jos Elfring Asterix 26e Msen 1:10:30 1:10:29
30 104 Lucy Macharia Kenia 2e Vsen 1:10:41 1:10:41
31 4014 Jay Sauer Cifla 2e M40 1:10:45 1:10:45
32 3503 Erik Negerman GAC Hilversum 2e M35 1:10:54 1:10:54
33 103 Jane Moraa Kenia 3e Vsen 1:10:55 1:10:54
34 4540 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 1e M45 1:11:22 1:11:21
35 4026 Fransua Woldemariam Almere ’81 3e M40 1:11:32 1:11:32
36 61 Melvin Franken Achilles 27e Msen 1:11:39 1:11:39
37 105 Alice Serser Kenia 4e Vsen 1:11:42 1:11:42
38 4012 Koos Verweij DAK 4e M40 1:11:47 1:11:46
39 13 Bart Lieckens België 28e Msen 1:11:54 1:11:53
40 3501 Christoph de Ketelaere België 3e M35 1:12:18 1:12:17
41 26 Pim Molenaar AAC 29e Msen 1:12:25 1:12:25
42 32 Michiel van Nispen Sprint 30e Msen 1:12:30 1:12:30
43 3524 Edwin Wissema De Liemers 4e M35 1:12:49 1:12:49
44 4519 Pip Tesselaar Hera 2e M45 1:12:50 1:12:48
45 4521 Richard van Oosterhout AVR ’90 3e M45 1:12:55 1:12:54
46 44 Michiel Hulleman Phanos 31e Msen 1:12:59 1:12:59
47 36 Bjorn de Laat Tilburg Road Runners 32e Msen 1:13:34 1:13:32
48 4016 Christ Donders Tilburg Road Runners 5e M40 1:13:56 1:13:55
49 4504 Ad Verheijen AVO 1983 4e M45 1:14:01 1:14:01
50 146 Veerle Dejaeghere België 5e Vsen 1:14:04 1:14:04
51 107 Tatiana Vilisova Rusland 6e Vsen 1:14:09 1:14:09
52 4011 Huub Maas THOR 6e M40 1:14:49 1:14:49
53 4007 Jean Pierre Hoeboer Sprint 7e M40 1:15:14 1:15:12
54 28 Tom Huijben Scorpio 33e Msen 1:15:30 1:15:29
55 112 Manuela Soccol België 7e Vsen 1:16:18 1:16:18
56 17 Frank Bollen België 34e Msen 1:16:19 1:16:18
57 118 Mariska Dute Loopgroep PK 8e Vsen 1:16:19 1:16:18
58 4518 Arjen Driesen BB lopers 5e M45 1:16:23 1:16:22
59 5012 Michel Kerstens Beerse 1e M50 1:16:45 1:16:43
60 121 Lesley Smit LAAC Twente 9e Vsen 1:16:48 1:16:48
61 4538 Edwin de la Ruelle Nederland 6e M45 1:17:26 1:17:22
62 110 Karen van Proeyen België 10e Vsen 1:17:58 1:17:58
63 3502 Erik Caluwaerts België 5e M35 1:17:59 1:17:58
64 106 Nataliya Soloveva Rusland 11e Vsen 1:18:19 1:18:18
65 4516 Martin Keulemans GAC Hilversum 7e M45 1:18:28 1:18:26
66 111 Fatiha Benchatki Marokko 12e Vsen 1:18:30 1:18:30
67 5016 Marco Jans ATV Venray 2e M50 1:18:41 1:18:41
68 3523 Wouters Roel Nederland 6e M35 1:19:01 1:19:00
69 54 Marc Janssen Scorpio 35e Msen 1:19:17 1:19:16
70 3521 Joël Geurts Sprint 7e M35 1:19:23 1:19:19
71 119 Ingrid Versteegh Sprint 13e Vsen 1:19:31 1:19:30
72 4009 Louran van Keulen GAC Hilversum 8e M40 1:19:45 1:19:43
73 114 Petra Kaminkova Tsjechië 14e Vsen 1:19:55 1:19:55
74 59 Ruud Baaiman GAC Hilversum 36e Msen 1:19:56 1:19:54
75 3517 Rogier Klappe Haag Atletiek 8e M35 1:19:56 1:19:55
76 51 Bert van den Bos Start ’78 37e Msen 1:20:28 1:20:26
77 3562 Claudia van Rijn Leiden Atletiek 1e V35 1:20:51 1:20:50
78 5015 Peter van Zundert Scorpio 3e M50 1:20:58 1:20:56
79 4511 Eduard Linnenbank Attila 8e M45 1:21:07 1:21:01
80 21 Richard Blankenstein Sprint 38e Msen 1:21:14 1:21:11
81 62 Johnny Arensman Flakkee 39e Msen 1:21:33 1:21:29
82 5013 Wilko de Vos AV ’56 4e M50 1:21:43 1:21:40
83 55 Danny de Leeuw AV ’56 40e Msen 1:22:10 1:22:06
84 19 Jan Petralia België 41e Msen 1:22:52 1:22:52
85 4523 WOUT van Oosterhout DJA 9e M45 1:23:00 1:22:58
86 5007 Theo van Hofslot Sprint 5e M50 1:23:06 1:23:04
87 5006 Wim de Jong Olympus ’70 6e M50 1:23:39 1:23:35
88 5022 Peter Goos Sprint 7e M50 1:23:42 1:23:38
89 6008 Leen van Rijn Rijnsoever 1e M60 1:23:59 1:23:55
90 5505 Manuel jose L Hellas 1e M55 1:24:01 1:23:59
91 35 Stefan de Laat Tilburg Road Runners 42e Msen 1:24:06 1:24:04
92 125 Amy van den Broek Sprint 15e Vsen 1:24:10 1:24:09
93 115 Tereza Zuzankova Tsjechië 16e Vsen 1:24:20 1:24:19
94 4525 Bas van der Heijden Loopgroep PK 10e M45 1:24:24 1:24:21
95 4514 Jeroen Suurmond Arena Atletiek 11e M45 1:24:43 1:24:35
96 4029 Thijs Sanders Nederland 9e M40 1:25:17 1:25:15
97 3515 Bas Brinkhof PAC 9e M35 1:25:18 1:25:15
98 5025 Leo van Gent Nederland 8e M50 1:25:32 1:25:29
99 4512 Gunther De Ron Meerhout 12e M45 1:25:38 1:25:36
100 116 Hanka Randova Tsjechië 17e Vsen 1:25:44 1:25:44