Bikkelloop prooi voor Ploeger, Oosterloo voor het eerst onder de 35 minuten [+uitslagen]

De Bikkelloop in Zuidwolde in gewonnen door Wouter Ploeger. De atleet van Team 4 Mijl noteerde een tijd van 31’47″ en had daarmee precies een minuut voorsprong op de nummer twee, Henry Rutgers. De derde plaats ging naar Jan Venhuizen in 33’38″.
Bij de vrouwen was de Keniaanse Beatrice Chepkoech de sterkste. Zij won met een tijd van 33’26″. Jessica Oosterloo kwam als tweede over de streep in een nieuw persoonlijk reocrd. Met haar tijd van 34’54″dook zij voor het eerst in haar carriere onder de 35 minuten. Jacelyn Gruppen, die in voorbereiding is op de Amsterdam marathon, werd derde in 35’52″.
HEREN, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wouter Ploeger 1992 Assen 31:47 31:47
2 Henry Rutgers 1977 Noordscheschut 32:47 32:47
3 Erwin Akkerman 1979 Meppel 33:45 33:45
4 Leon van Leusen 1982 Zwolle 33:47 33:47
5 Erik Slomp 1984 Zwolle 33:57 33:56
6 Erik Lindenholz 1983 Hoogeveen 34:17 34:17
7 Falco Olivier 1983 Zwolle 34:22 34:22
8 Bert Karssies 1974 Hollandscheveld 37:43 37:42
9 Jorik van der Staaij 1980 Meppel 38:04 38:04
10 Ronald van Lubek 1978 Zuidwolde Dr 40:21 40:20
11 Jeroen-Pieter vd Vliet 1986 Hoogeveen 40:56 40:53
12 Erik Kuilder 1978 Dedemsvaart 41:09 41:03
13 Jeroen Thalen 1979 Hoogeveen 42:10 42:09
14 Danny Meppelink 1983 Hoogeveen 42:55 42:52
15 Dennis Nijstad 1975 Elim 43:06 43:04
16 Roeland te Velde 1984 Hoogeveen 45:05 45:01
17 Richard Jansen 1974 Hoogeveen 45:22 45:19
18 Michiel van Veen Zwolle 46:10 46:04
19 Johan Klaver 1986 Belt-Schutsloot 46:23 46:15
20 Jelle Hiddes 1980 Dedemsvaart 46:36 46:34
21 Rene de Jonge 1978 Hoogeveen 46:37 46:33
22 Alexander Sieders 1978 Hoogeveen 47:16 47:12
23 Carel Funke 1974 Zuidwolde Dr 47:26 47:19
24 Bennie Smit 1976 Hoogeveen 47:27 47:23
25 Marko van Dijken 1982 Hoogeveen 48:52 48:49
26 Sjoerd Spring in ‘t Ve 1980 Bussum 50:20 50:16
27 Edwin Stroetenga 1983 Hoogeveen 51:47 51:39
28 Harron Dekker 1982 Zweeloo 56:16 56:14
29 Niels Bakker 1986 Hardenberg 57:18 57:13
30 Jeroen Kolhoff 1975 Hoogeveen 58:50 58:48
H40, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Venhuizen 1968 Smilde 33:38 33:38
2 Martijn Schakelaar 1974 Hattem 35:17 35:17
3 Bennie Thünker 1970 Kampen 35:39 35:39
4 Kees van Zantwijk 1968 Utrecht 38:00 38:00
5 Wilco Mars 1968 Ommen 38:05 38:05
6 Johan Beumer 1973 Hoogeveen 38:16 38:15
7 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 39:24 39:24
8 Rolf de Gier 1968 Zuidwolde Dr 39:45 39:44
9 Arjan de Geus 1971 Hoogeveen 39:58 39:57
10 Klaas Compagner 1972 Nieuwleusen 40:03 40:00
11 Jacco ten Zijthoff 1969 Hoogeveen 40:06 40:04
12 Erwin van Walsem 1973 Hoogeveen 40:09 40:09
13 Gerrit Joling 1964 Zuidwolde Dr 40:19 40:18
14 Allard Brunsting 1970 Hoogeveen 41:08 41:06
15 Henry Strijker 1972 Hollandscheveld 42:24 42:23
16 Bennie Wiegman 1966 Kiel-Windeweer 42:26 42:25
17 Karel Prins 1969 Veeningen 42:48 42:42
18 Luuk Heuvelman 1968 Koekange 42:51 42:48
19 Rudi Akse 1971 Stuifzand 43:36 43:30
20 Edwin Zwiep 1972 Zuidwolde Dr 44:07 44:07
21 Gerko de Roo 1973 Hoogeveen 44:11 44:08
22 Gert van de Belt 1966 Hardenberg 44:45 44:41
23 Dick Kampjes 1970 Hardenberg 45:01 44:57
24 Albert Wijnen 1964 Kerkenveld 47:16 47:09
25 Mario Waldus 1970 Hoogeveen 47:35 47:28
26 Andre Hofmann 1972 Hoogeveen 48:04 47:59
27 Rudi Bouwmeester 1970 Zuidwolde Dr 48:22 48:17
28 Evert Kool 1972 Hoogeveen 48:26 48:21
29 Rudie Jonkman 1970 Zuidwolde Dr 49:35 49:29
30 Richard Everhardus 1973 Dedemsvaart 50:11 50:08
31 Harry Sloots 1967 Elim 51:41 51:37
32 Reyer Koster 1968 Coevorden 52:35 52:28
33 Magiel Krachten 1972 Zuidwolde Dr 53:11 53:06
34 Anton van Veen Zwolle 53:59 53:52
35 Rico Rigterink 1965 Hoogenweg 58:17 58:13
36 Wim Hummel 1969 Hoogeveen 59:28 59:22
H50, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Harmen de Vries 1964 Balkbrug 34:28 34:28
2 Jan Pieter Mondria 1963 Heerde 34:57 34:56
3 Didier Senay 1958 Veendam 35:08 35:08
4 Horst van den Berg 1963 Hoogeveen 37:56 37:55
5 Albert Oldehinkel 1956 Radewijk 37:59 37:58
6 Rob van de Graaf 1962 Hoogeveen 39:08 39:08
7 Evert Bisschop 1960 Koekange 40:58 40:55
8 Erwin Bisschop 1962 Hoogeveen 41:12 41:10
9 Bennie Kosse 1959 De Krim 42:50 42:49
10 Willem Brinkman 1958 De Schiphorst 42:51 42:48
11 Tjark Dijkstra 1960 Zuidwolde Dr 42:58 42:53
12 Jaap Haaze 1961 Zuidwolde Dr 46:25 46:23
13 Lambert Veldman 1958 Hoogeveen 47:18 47:14
14 Reinier Havinga 1959 Zuidwolde 47:19 47:15
15 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 47:49 47:45
16 Dik Zantingh 1963 Zuidwolde Dr 48:08 48:01
17 Gerard Inberg 1964 De Wijk 48:26 48:22
18 Arie Prins 1956 Koekange 48:31 48:28
19 Lukas Hulzentop 1957 Hoogeveen 49:04 49:00
20 Gerrit Dijkstra 1954 Zuidwolde Dr 50:56 50:51
21 Ronald Danhof 1963 Onderdendam 52:35 52:28
22 Jan Smeenge 1960 Beilen 53:21 53:19
23 Wim Smit 1955 Nieuwlande 54:01 53:57
24 Rob Pot 1960 Hoogeveen 1:08:34 1:08:28
H60, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Auke Postma 1953 Damwald 38:01 38:01
2 Jan de Lange 1951 Tuk 40:02 40:02
3 Jan van Lubek 1952 Zuidwolde Dr 41:03 41:03
4 Jan Lip 1949 Alteveer gem De Wold 45:35 45:32
5 Hans Windt 1942 Ter Apel 47:55 47:54
6 Henk Daling 1946 Hoogeveen 49:01 48:57
DAMES, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Beatrice Chepkoech 1991 Ruiru (Kenia) 33:26 33:26
2 Jessica Oosterloo 1990 Appelscha 34:54 34:54
3 Jacelyn Gruppen 1989 Stuifzand 35:52 35:51
4 Ine Snoeken 1978 Ruinen 40:16 40:16
5 Marlies Groenewold 1983 Amstelveen 40:21 40:20
6 Antien van der Vegt 1977 Zuidwolde Dr 40:41 40:40
7 Iris Dahler 1974 Hoogeveen 44:03 44:01
8 Sigrid Dragt 1986 Arnhem 47:56 47:54
9 Roelien Klaver 1984 Meppel 52:25 52:24
10 Paulien Grimme 1981 Zuidwolde Dr 54:44 54:41
11 Marjan Okken 1981 Hoogeveen 56:50 56:48
12 Heleen Bennink 1988 Zuidwolde 56:52 56:50
13 Karoliene van ‘t Zand 1976 Zuidwolde Dr 57:11 57:08
D40, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Saskia Schutte 1972 Veessen 39:50 39:49
2 Anne Van Schuppen 1960 Emst 40:20 40:19
3 Bertha Bruggenkamp 1968 Smilde 41:02 41:01
4 Hilda Mulder 1969 Hoogeveen 45:41 45:40
5 Truus Luten 1953 Hoogeveen 50:05 50:03
6 Alida Jansma 1964 Hoogeveen 50:10 50:09
7 Anneke Mook 1972 Hoogeveen 51:11 51:10
8 Jaqueline Ten Brummelh 1965 Stuifzand 51:19 51:17
9 Heidy Snijders Zuidwolde 54:44 54:42
10 Gerda Hofmann 1971 Hoogeveen 1:02:38 1:02:36
11 Lia Ekkel 1969 Hoogeveen 1:02:38 1:02:36